Plomien » Kwaterka

8 Szczecińska Drużyna Harcerzy "Płomień"

im. Andrzeja i Jana Romockich

Kwaterka

Czuwaj!
Zbliża się kwaterka i jak co roku prosimy KPH i rodziców o pomoc. W pierwszej kolejności prosimy o wsparcie transportu uczestników, których łącznie jedzie aż 38. Wybieramy się w tym roku w 3 turach, z których najważniejsza jest pierwsza (27 czerwca). Tą turą jedzie 19 osób. Drugą turą (29 czerwca) jedzie 13 osób, przy czym tutaj mamy dostępny alternatywny transport (bus). Ostatnia tura (30 czerwca) to 6 osób.
Zachęcamy ponadto chętnych rodziców, dziadków i innych członków KPH do pozostania z nami na czas, bądź na część kwaterki :) pracy jest dużo, zatem dla każdego znajdzie się zajęcie, a jak pokazuje doświadczenie z poprzednich lat pomoc KPH i rodziców zawsze była nieoceniona – zarówno w pracy przy budowach, jak i organizacji posiłków dla kwaterkowiczów. Nocleg dla członków KPH we własnym zakresie – najlepiej namiot turystyczny lub samochód. Możemy udostępnić materace wojskowe. Zapewniamy wyżywienie razem z pozostałymi uczestnikami.
Wyjazd na kwaterkę każdą turą odbywa się z parkingu przed kościołem MBR na Gumieńcach (Lwowska 1), najprawdopodobniej o godzinie 08:00 (chyba, że przekazana zostanie informacja o zmianie godziny).
Chętnych do pomocy przy transporcie oraz na kwaterce proszę o kontakt telefoniczny ze mną – tel. 698 245 003.
Pozdrawiam
pwd. Michał Dąbrowski