Turniej Drużyn Puszczańskich

Turniej Drużyn Puszczańskich odbędzie się w terminie 1-3.10.2021 w Łodzi. Wyjazd ze Szczecina odbędzie się w piątek rano, powrót w niedzielę na wieczór. Koszt udziału w turnieju to 140 zł. Warunkiem udziału w turnieju jest posiadanie pełnego umundurowania, posiadanie stopnia biszkopta (chusty) oraz uczestniczenie w co najmniej jednym obozie letnim. W razie braku spełnienia jakiegokolwiek z powyższych warunków ostateczną decyzję podejmuje drużynowy.

Składki programowe, będące równocześnie zgłoszeniem, wpłacamy do soboty 18.09 włącznie. Numer konta i instrukcja opłacania składek znajduje się w zakładce rodzice => konto.

Przepraszamy za krótki termin wpłat – ze zgłoszeniami i wpłatami czekaliśmy na ostateczne potwierdzenie od organizatorów turnieju, którzy wstrzymywali się z potwierdzeniem, aby informacja o formie turnieju (ze względu na warunki epidemiczne), była ostateczna. Z uwagi na tak krótki termin wpłat, w razie trudności z opłaceniem składki w terminie prosimy o poinformowanie kadry o udziale. Jest to bardzo ważne, abyśmy zgłosili organizatorom poprawną liczbę uczestników.

Przed turniejem trzeba będzie wypełnić tegoroczne karty harcerza (wzór dostępny będzie od najbliższej zbiórki zastępu, stosowną informacją pojawi się na stronie drużyny), oraz zależnie od decyzji organizatorów dodatkowe zgody, o których, w razie konieczności ich wypełnienia, również poinformujemy na stornie drużyny.

Przypominamy również, że każdy uczestnik musi mieć pełne umundurowanie! W razie jakichkolwiek braków prosimy o pilny kontakt z kadrą.