Zebranie obozowe

Szanowni Państwo,

ze względu na obecną sytuację nie jesteśmy w stanie przeprowadzić zebrania obozowego na żywo. W zamian proponujemy Państwu formę zdalną – wideokonferencję, która odbędzie się 29.03 (poniedziałek) o godzinie 18:00 na platformie Google Meet. Zebranie potrwa ok. godziny. Aby dołączyć do spotkania należy wejść w poniższy link w terminie zebrania. Warunkiem dołączenia do rozmowy jest posiadanie konta Google. Prosimy o udział w zebraniu, w szczególności rodziców harcerzy, którzy jak dotąd nie byli jeszcze na obozie harcerskim.

Poniżej znajduje się również link do filmiku z “zebraniem” z poprzedniego roku, w którym znajdą Państwo szczegółowe informacje o tym jak wygląda obóz.

Wkrótce dostępne do pobrania będą: informator obozowy z głównymi i najważniejszymi informacjami o najbliższym obozie, karta uczestnika obozu do wydrukowania oraz wypełnienia przez rodziców. Prosimy ich wypatrywać (rozsyłać je będą jak zawsze drużynowi).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z drużynowym danej jednostki.

Czuwaj!

Kadra Szczecińskiego Szczepu ZHR “Watra” im. Szarych Szeregów

link do zebrania: https://meet.google.com/ycp-pmgk-rih

link do filmu: https://drive.google.com/file/d/1Yqx08XddlPX2C32aIme8rSj0IcbmRi8F/view?fbclid=IwAR2rzb1wBtBoq2sYh1vhOt6AI3zBXaCw9L8u5wgdPOsCAXWHcgs6KH_C7CQ