Półkolonia

W przyszłym tygodniu odbędzie się półkolonia drużyny. W poniższym wpisie przedstawiamy komplet informacji z nią związanych. Gorąco zachęcamy wszystkich członków drużyny, którzy przerwę zimową spędzają w Szczecinie do udziału. Dawno się nie widzieliśmy, a my chcielibyśmy zapewnić Wam trochę atrakcji mimo panujących warunków!

  • Termin: półkolonia odbędzie się w dniach 13-16.01.2021. Orientacyjne godziny trwania to – środa: 10:00 – 16:00, czwartek: 17:00 – 19:00, piątek: 10:00 – 16:00 oraz sobota: 09:00 – 16:00. Podane godziny zostaną potwierdzone wraz z podaniem miejsc zbiórek i ich końca w poniedziałek 11.01.2021.
  • Koszt: Półkolonia zostanie sfinansowana w całości ze środków drużyny. Równocześnie prosimy o terminowe opłacanie rocznych składek związkowych (poprzedni wpis na stronie drużyny).
  • Zapisy: Na półkolonię obowiązują zapisy. Wynika to z faktu restrykcyjnych przepisów, które nas obowiązują, w tym podziału uczestników na grupy. Zapisy prowadzą zastępowi. Nieprzekraczalny termin zapisu to niedziela 10.01.2021 godzina 18:00.
  • Dokumenty: każdy uczestnik półkolonii musi mieć aktualną kartę harcerza oraz zgodę covid. Jeśli zostały one dostarczone na początku bieżącego roku harcerskiego (we wrześniu), są one aktualne. Jeśli natomiast nie były one dostarczone, należy bezwzględnie wziąć je na pierwszą zbiórkę półkolonii (bez tych dokumentów nie będziemy mogli wpuścić harcerza na zbiórkę). Dokumenty dostępne są w zakładce POBIERALNIA. W razie wątpliwości, czy dokumenty zostały dostarczone, można kontaktować się z drużynowym.
  • Wyżywienie: od poniedziałku do piątku każdego dnia zapewnimy na osobę półlitrową butelkę wody oraz wafelka/owoc. Inny suchy prowiant przynosimy we własnym zakresie. W sobotę zapewniony będzie obiad.
  • Ekwipunek: Na zbiórki przychodzimy w pełnym umundurowaniu zimowym (długie spodnie). Obowiązkowo każdego dnia przychodzimy w maseczkach. Zalecamy, aby na każdy dzień od poniedziałku do piątku wziąć sobie suchy prowiant (jakieś kanapki, czy drożdżówkę) oraz w razie potrzeby dodatkowe picie.
  • Program: Na każdy dzień mamy zaplanowane zdawanie innej sprawności. Ich tematykę zostawimy jako niespodziankę, ale zapewniamy, że nie wszystkie będą tradycyjnie takie, jakie zwykle zdajemy 😉 W programie znajdą się zarówno zajęcia w pomieszczeniach, jak i w mieście i w lesie. Jak zawsze zapewniamy, że będzie ciekawie 😉 Zapraszamy!