Spis ZHR

Do końca tygodnia prowadzony jest spis uzupełniający zhr. Bardzo prosimy rodziców o spisanie syna wg poniższej instrukcji do 20 grudnia. Spisanie dziecka nie powinno zająć dłużej niż 10 minut. W razie dodatkowych pytań można kontaktować się telefonicznie z drużynowym. Jest to spis uzupełniający – osoby, które wypełniły spis po 2019 roku (przeprowadzany w lutym b.r.) nie spisują się ponownie (drużynowy zatwierdza, że dalej są członkami drużyny).

Instrukcja dla rodziców harcerek i harcerzy ZHR

Drodzy rodzice! 

Serdecznie prosimy o wypełnienie karty członka ZHR dla Państwa dziecka w Bazie ZHR.  Dane te będą wykorzystywane w pracy drużyny i do celów statystycznych przy spisie organizacji.

INSTRUKCJA REJESTRACJI DLA RODZICÓW

  1. Wchodzimy na baza.zhr.pl i wybieramy rejestracja – jeżeli już wcześniej rejestrowaliśmy się wystarczy się zalogować (proszę przejść do punktu 4 niniejszej instrukcji). W przypadku problemów z zalogowaniem należy skorzystać z opcji „Nie pamiętam hasła”. Wiadomość może przyjść ze znacznym opóźnieniem (do 30 minut) lub zostać umieszczona w folderze SPAM (należy zweryfikować).
  2. Podczas rejestracji należy wybrać ilość dzieci w ZHR, a następnie uzupełnić dane swoje i dziecka (dzieci).

Prosimy również zaznaczyć zgody, które Państwo akceptują. 

Prosimy upewnić się co do poprawności wpisanych danych. Po rejestracji powinni Państwo otrzymać maila z linkiem aktywacyjnym (do 30 minut), który należy kliknąć. Warto sprawdzić SPAM.

Następnie należy uzupełnić dane. W tym celu:

  1. Proszę się zalogować.
  2. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych harcerskich Państwa dziecka/ dzieci. W prawym górnym rogu należy wybrać osobę, której dane uzupełniamy (dziecko), a następnie w menu po lewej stronie wybrać ZHR/Dane harcerskie. Uwaga: Państwa synowie są w następujących jednostkach -> Okręg Północno-Zachodni -> Północno-Zachodnia Chorągiew Harcerzy -> Szczeciński Hufiec Harcerzy Rój -> 8 Szczecińska Drużyna Harcerzy Płomień. Tak kolejno prosimy oznaczać przynależność do jednostek.
  3. Jeżeli uzupełnią Państwo to w swojej karcie, będzie to wyglądać jakbyście byli harcerzami, a nie rodzicami. W przypadku uzupełnienia danych w Państwa karcie i wpisania siebie do jednostki, drużynowy ma możliwość usunięcia Państwa z listy członków jednostki.
  4. Jeżeli Państwo chcą, aby dziecko mogło się samodzielnie logować do systemu, należy z poziomu Państwa profilu ustawić hasło logowania. 
  5. Jeżeli jednostki Państwa dziecka nie ma na liście jednostek, prosimy o zgłoszenie tego do drużynowej/ drużynowego. 
  6. W razie problemów proszę o kontakt na baza.info@zhr.pl.