Obchody 30-lecia szczepu

Czuwaj!

Pragniemy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w ostatni weekend listopada, tj. 27-29.11.2020 – obchody 30-lecia istnienia naszego środowiska!

Dlaczego to wydarzenie jest wyjątkowe? Ponieważ chcielibyśmy przedstawić Wam na nim to, co jest jego sercem – ludzi, którzy je tworzą. Poznacie, tym razem nie tylko z nazwy, jednostki które do niego należą oraz swoją kadrę od strony, z której nie mieliście jeszcze okazji jej poznać, a także osoby, które zajmowały się ową kadrą, kiedy była młodsza niż Wy teraz, a także osoby, które zakładały to środowisko, kiedy nosiła ona jeszcze pampersy. A jest o czym opowiadać! Jak z jednej drużyny powstała wspólnota licząca sobie ponad 200 osób!

Nie zabraknie opowieści, zdjęć, a także gier i zabawy, które również odsłonią w ciekawy sposób karty dziejów środowiska. Zapewniamy, że termin „historia” nabierze zupełnie nowego znaczenia. Przykład? Cóż, jeśli chcecie wiedzieć, jak to się stało, że druh Michał musiał dosłownie gonić swój obiad, dlaczego druh Paweł przez pierwszy rok bycia harcerzem nosił pompon zamiast pierścienia, albo jak druh Mikołaj wyglądał, jak był zuchem – nie możecie przegapić tego wydarzenia!

a teraz oficjalnie, od całej kadry szczepu – zapraszamy!

Ale ale, to nie wszystko!

Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma zestaw niepowtarzalnych, ósemkowych gadżetów! Co będzie w zestawie? Cóż, zależy to od pakietu, który zamówicie. Poniżej przedstawiamy skład każdego pakietu. Pod nim znajduje się link to składania zamówień. Uwaga! Zamówienia należy złożyć i opłacić do 06.11! Każdy harcerz składa jedno zamówienie. Jednak w razie jakby harcerz, bądź rodzice, chcieli dla siebie dodatkowo któryś z elementów pakietów – w formularzu jest opcja „dobrania” niektórych elementów do zamawianego pakietu.

Opisy pakietów dostępne są TUTAJ

Ankieta do składania zamówień dostępna jest TUTAJ

I ostatnia „Uwaga!”: Szczegóły dotyczące wydarzenia będą podawane na bieżąco. Forma wydarzenia będzie zdalna lub częściowo zdalna (w zastępach), lecz przez cały jego czas prowadzona z Watrowego studia. Jednak niezależnie od ostatecznej formy pewne są 2 rzeczy: Wasze pakiety dotrą do Was na wydarzenie, a także: gorąco zapraszamy do udziału w nim rodziców! To idealny moment, aby bliżej poznać kadry drużyn – instruktorów, którzy na co dzień zajmują się pracą z Państwa synami. Zapraszamy!