Sprawy różne

  1. Składy zastępów: podajemy do wiadomości składy zastępów (do sprawdzenia tutaj). Osoby, które nie znajdują się na liście żadnego zastępu lub mają uwagi odnośnie zastępu, w którym się znajdują prosimy o kontakt z drużynowym. Kontakt do zastępowych również znajduje się w zakładce kontakt.
  2. Biwak w Warszawie: przypominamy, że upłynął termin zgłoszeń na biwak w Warszawie. Jeśli ktoś nie zdążył dokonać wpłaty, można to jeszcze zrobić najpóźniej w poniedziałek 21.10. W razie chęci pojechania na biwak i niemożności zapłacenia składki w tym terminie prosimy o kontakt z drużynowym.
  3. Zamówienia: zamówienia dostępne są na stronie zamówienia (zakładka dla rodziców). Każdy nowy harcerz i harcerz przekazany z zuchów powinien zakupić rogatywkę, bluzę mundurową, spodenki mundurowe długie (krótkie wraz z getrami i wywijkami będzie należało zakupić na sezon letni, można to zrobić późniejszym terminie), pas harcerski oraz polar i kurtka drużyny. Zachęcamy do robienia zakupów w całości, jednak ze względu na sporą sumaryczną kwotę można podzielić zakup na 2 części (najpierw elementy mundurowe, później polar i kurtka drużyny). W razie chęci zakupu w 2 turach bądź kłopotów finansowych (w takich przypadkach drużynowy zawsze rozwiązuje problem indywidualnie) prosimy o kontakt z drużynowym. W razie pytań dot. zamówień prosimy o kontakt z druhem Pawłem.
  4. Karty Harcerza: osoby, które nie oddały kart harcerza (zgód rodziców) muszą oddać je zastępowemu na zbiórce zastępu lub dowolnemu członkowi kadry do końca przyszłego tygodnia (27.10).