Wyjazd na obóz i ogłoszenia

WYJAZD
Spotykamy się w sobotę (20.07. br.) o godz. 7.45 na ul. Lwowskiej (obok ul. Krakowskiej) przy kościele. Przychodzimy w pełnym umundurowaniu letnim, spakowani w plecaki na podstawie wcześniej podanej listy.

WYMIANA RZECZY
Istnieje możliwość „podmiany” rzeczy między obozem a zlotem. Osoby, które chcą przekazać dziecku czyste ubrania na obóz mogą to zrobić pakując je do worka max. 30l, oznaczając w wyraźny sposób imieniem i nazwiskiem dziecka. Bardzo prosimy by w paczkach nie znajdowało się nic poza max. 5 koszulkami, 5 kompletami bielizny, bluzą, ręcznikiem i ewentualną dodatkową parą butów, tym bardziej, że dzieci będą musiały się spakować na transport na zlot, a nadmiar niepotrzebnych rzeczy tylko im to utrudni.
Harcerze dostaną przed końcem obozu worki, w których odeślemy samochodami niepotrzebne rzeczy do Szczecina.
W późniejszym terminie podamy gdzie i do kiedy należy dostarczyć worek z rzeczami. Paczkę z rzeczami z obozu będzie trzeba odebrać w wyznaczonym miejscu odpowiedniego dnia, prawdopodobnie 2.08.19. W przeciwnym razie wyląduje ona w magazynie sprzętowym.
„Podmiana” będzie możliwa dzięki rodzicom harcerzy niejadących na zlot, którzy przyjadą odebrać dzieci. Dlatego prosimy o zgłaszanie się do drużynowego rodziców, którzy są w stanie pomóc w tej akcji.

FAKTURY
Przypominamy, że aby otrzymać fakturę za obóz trzeba wysłać na maila drużynowego następujące dane: imię i nazwisko rodzica (na kogo ma być faktura), dokładny adres, imię i nazwisko dziecka, adres mailowy, na który ma być wysłana faktura oraz potwierdzenia (w pdf) przelewów bankowych. Osoby, dla których jest to ważne, prosimy o zrobienie tego niezwłoczenie.