Weekend 25-26.05

SOBOTA
Treść maila:
„Już w najbliższą sobotę spotkamy się wspólnie z innymi drużynami na Turnieju Zastępów Szczecińskiego Hufca Harcerzy Rój. Staniemy tam do walki o miano najlepszego zastępu hufca.
Stawcie się zastępem o godzinie 09:00 w tym miejscu: 53.362705, 14.652972 (pod wiaduktem). [Można też przyjść na 8.50 pod Krzyż Milenijny obok SP 74 na Bukowym.]
Aby zastęp był liczony w rywalizacji musi stawić się w składzie minimum 5 osób.
Każdy członek zastępu powinien mieć ze sobą: umundurowanie letnie, nóż, kompas, igłę i nitkę, notes i długopis, menażkę i niezbędnik, wodę do picia, ubiór adekwatny do pogody (przeciwdeszczówka w plecaku), 5 zł
Na zastęp weźcie: 1 metr sznurka, saperka, apteczkę, jedzenie do ugotowania obiadu dla zastępu (dowolne produkty, bez wcześniejszego przetwarzania), sprzęt do gotowania obiadu (kociołek, noże, deska, przyprawy, dodatkowa woda dogotowania jeśli będzie potrzebna itd.)
Turniej skończy się o godzinie 17:00 w Kołowie. Zapewniony jest wspólny powrót z drużyną nad Jez. Szmaragdowe na godzinę ok. 18.45.

Do zobaczenia!
Kadra SHH „Rój” „

NIEDZIELA
W niedzielę zapraszamy wszystkich z rodzinami na wspólną harceską Mszę Św. do Dominikanów (pl. Ofiar Katynia) na godz. 17.15.

WPŁATY
Przypominamy też o wpłatach na obóz i o terminowości, za którą jest zniżka (zobacz:ostatni post).
Problemy prosimy zgłaszać drużynowemu, postaramy się je rozwiązać.